واردات و توزیع مواد پروتئینی

شرکت توان تأمین اردیبهشت بزرگترین وارد کننده گوشت بره استرالیا و یکی از وارد کنندگان اصلی گوشت گوساله از برزیل است. فعالیت خود در امر واردات فراورده های گوشتی را با بکارگیری متخصصین مجرب جهت نظارت کامل  بر روند تولید و تهیه گوشت قرمز ( از انتخاب دام ، نحوه ذبح تا بسته بندی و ارسال ) از بدو تاسیس آغاز نموده و تنها شرکت وارد کننده گوشت قرمز در کشور است که در سردخانه های خود همزمان گوشت گوسفندی استرالیا و گوشت گوساله برزیل را  مطابق با مجوز دامپزشکی جهت عرضه و توزیع فراهم آورده است.واردات فراورده های گوشتی در تناژهای بالا توسط کشتی های حمل گوشت و با مجوزهای حلال وارداتی از بندر ترخیص و مستقیم به سردخانه های توان تامین اردیبهشت در سطح کشور ارسال می شود.

همکاران ما جهت سفارش گوشت منجمد برای هر نقطه از کشور به صورت قطعه بندی “ران، فیله، سردست، قلوه گاه و راسته” آماده پاسخگویی می باشند. توان تامین اردیبهشت مفتخر به همکاری با بسیاری از مراکز معروف فروش گوشت منجمد می باشد.

جهت سفارش و خرید گوشت منجمد گوسفندی (بره) استرالیا و گوساله برزیل، به صورت مستقیم و بی واسطه با قیمت مناسب میتوانید با شماره مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

سرپرست فروش مواد پروتئینی

تلفن : 49 16 62 88 021 (داخلی ۱۱۸)

فکس : 45 15 62 88 021

ایمیل : mej@tatardi.com